Menü

Kiemelt témánk

Feliratkozás


Eseménynaptár

előző hónapkövetkező hónap

Főszerkesztő
Sziebig Andrea – asziebig@itbusiness.hu

 

Vezető szerkesztő
Molnár Eszter – emolnar@itbusiness.hu

 

ITB Today felelős szerkesztő

Tölgyes László – ltolgyes@itbusiness.hu

 

Szerkesztők

Kalocsai Zoltán – kalocsai.zoltan@gmail.com

Kiss Franciska – frensz.fk@gmail.com

Schopp Attila – aschopp@itbusiness.hu

 Vass Enikő – veniko@gmail.com

 

Művészeti vezető

Jakab Tamás

 

Tervezőszerkesztő és fotó

Papp Gyula – gypapp@itbusiness.hu

 

 

Szerkesztőség és kiadó címe

IT-Business Publishing Kft.
City Center
1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 12. III. em.

 

KIADÓ
Kiadóvezető:

Varga Szilvia – szvarga@itbusiness.hu

Kiadja az IT-Business Publishing Kft.

A kiadásért felel Sziebig Andrea ügyvezető
asziebig@itbusiness.hu

 

Az itbusinessben közölt cikkek fordítása, után­nyo­má­sa, sokszorosítása és adatrendszerekben való tárolása kizárólag a kiadó engedélyével történhet. A megjelent cikkeket szabadalmi vagy más védettségre való tekintet nélkül használjuk fel.

A Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóságnál az itb today hírlevél adatkezelés-nyilvántartási száma NAIH-65381/2013; a tenderszkenner hírlevél adatkezelés-nyilvántartási száma pedig NAIH-65380/2013.

 

Sales

sales@itbusiness.hu

 

Szerződött partner

Landys Kft.

 

Terjesztés

Mayer Béla – bmayer@itbusiness.hu

 

Előfizetéses terjesztés

Előfizethető a kiadó ügyfélszolgálatán,
terjesztes@itbusiness.hu

 

Digitális előfizetés

ugyfelszolgalat@digitalstand.hu

ugyfelszolgalat@dimag.hu

 

Előfizetési díjak

Egyéves: 19 500 forint, féléves: 11 220 forint

Továbbá előfizetésben terjeszti a Magyar Posta Zrt.
E-mail: hirlapelofizetes@posta.hu

 

 

 

 

Az ITB kiadói feladataihoz a MiniCRM ügyfélkezelő rendszert használja, amelyet a szoftver fejlesztője és forgalmazója, a MiniCRM Zrt. biztosít számunkra..

Karrierszkenner

Kíváncsi, hol dolgozik egykori kollégája, üzleti partnere?
Szeretné, ha az ön karrierjéről is hírt adnánk?

Böngésszen és regisztráljon!

Jelenleg 2074 személy szerepel adatbázisunkban.
Az utolsó regisztrált:Bernáth Tamás

A legkeresettebb emberek:

Cégszkenner

Melyek az ict-iparág legfontosabb cégei?
Melyek a fontosabb felhasználók más iparágakból?

Regisztrálja cégét Ön is!

Jelenleg 4967 cég szerepel adatbázisunkban.

A legkeresettebb cégek: